O Kancelarii

Kancelaria adwokacka Katowice

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi prawnej dla osób fizycznych oraz firm.

Siedziba Kancelarii znajduje się przy ul. Bogucickiej 2/2 w Katowicach (naprzeciw budynku Uniwersytetu Ekonomicznego).

Termin spotkania należy ustalić telefonicznie. W pilnych sprawach istnieje możliwość umówienia spotkania w weekend lub po godzinie 17, jednakże w tych terminach obowiązuje wyższa stawka godzinowa.

Szczegółowe informacje na temat świadczonych usług znajdują się w zakładce Usługi. Kancelaria zajmuje się w szczególności prowadzeniem spraw o rozwód, spraw rodzinnych, o podział majątku, spraw o zapłatę, spraw spadkowych oraz o zachowek, spraw związanych z ZUS, jak również świadczy pomoc w zakresie dochodzenia odszkodowań.

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego, zarówno w zakresie obrony osób oskarżonych o przestępstwa jak również w zakresie wsparcia w procesie karnym osób pokrzywdzonych przestępstwem.

Kancelaria od zajmuje się również obsługą podmiotów gospodarczych, zarówno w doraźnych sprawach jak i obsługą stałą firm.

Z uwagi na duże zainteresowanie miło nam poinformować, że Kancelaria świadczy obecnie pomoc z zakresu pomocy prawnej dla osób posiadających kredyty we franku szwajcarskim (tzw. kredyty frankowe).

W przypadku jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zleceniem sprawy lub pomocą prawną z zakresu nie wskazanego na stronie internetowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego.